تابستان 93

تابستان 93 هم مثل برق و باد گذشت و تموم شد.

امسال برعکس پارسال که به خاطر شکستن دستم خیلی سختی کشیدم اما امسال تابستون خوبی رو داشتم.

کلاس مهارتهای اجتماعی: امسال با موسسه فرزندان برتر آشنا شدم.موسسه بسیار عالی و خوبی در زمینه مشاوره و برگزاری کلاسهای اجتماعی هستش.من رو برای کلاس مهارتهای اجتماعی ثبت نام کردن.توی این کلاس 6 تا بچه با یکی دوسال فاصله سنی بودیم .

اینقدر توی این کلاس بهم خوش میگذشت که حاضر نبودم به هیچ قیمتی یک جلسه هم نرم.روی مهرتهایی مثل کنترل خشم...بیان احساسات...بازی های گروهی...و غیره باهامون کار شد. مامان و بابا احساس میکنن که من امسال تو مدرسه از نظر دوستیابی و رفتارهای گروهی خیلی فرق کردم و این رو مدیون این کلاسی هستن که رفتم.

کلاس شنا :کلاس دیگه ای که تابستون رفتم شنا بود.عشق اول و آخر من که واقعا دیوانه وار این ورزش رو دوست دارم.وقتی آب میبینم اصلا خستگی...گشنگی....هیچی برام مهم نیست.به خاطر همینم 2 ترم پشت هم کلاس نیمه خصوصی شنا رفتم و شنای کرال سینه و پشت و کمی شنای قورباغه رو یاد گرفتم.

کلاس زبان: کلاس زبان مدرسه هم ثبت نام کردم.نمیتونم بگم خیلی اتفاق خاصی توی زبانم افتاد.فقط قصد مامان این بود که از زبان دور نمونم.

کلاس شطرنج : این کلاس رو هم تو مدرسه رفتم.خوب بود.چیزهای زیادی از روش های بازی شطرنج رو یاد گرفتم.خوب قبلا بازی میکردم توی خونه اما این کلاس حرفه تر بود و مهرتهای بهتری رو پیدا کردم.

کلاس هوش هیجانی : این کلاس هم مال مدرسه بود.بد نبود.کمی مشابه کلاس مهارتهای اجتماعی بود.

در کل از تابستونم راضی بودم و باعث شد با انرژی خوبی مدرسه رو شروع کنم.

 

/ 1 نظر / 51 بازدید
مامان آرمان

ممنون یاسمن جون از بابت معرفی کلاسهای تابستونی هیراد....از این موسسه فرزندان برتر و کلاس مهارتهای اجتماعی خوشم اومد برای تابستون بعد حتما آرمان را میزارم[ماچ]